محصولات نرم افزاری و راهکارهای بانکی

 • همراه بانک

  ویژگی های منحصر به فرد همراه بانک -که برای بانک مهر اقتصاد طراحی شده- خدمات خارج از لاگین متعدد آن است که هر کاربری حتی بدون داشتن رمز حساب و یا همراه بانک دریافتی از شعب بانک، میتواند از خدمات آن بهره مند شود. خدماتی نظیر پرداخت شتابی اقساط، انتقال وجه شتابی به حساب، خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت قبوض، مدیرت کارتهای شتابی، اطلاع از نرخ ارز، جستجوی شعب و ….

 • اپلیکیشن خدمات پرداخت

  اپلیکیشن خدمات پرداخت بانکی، یک نرم افزار بسیار کاربردی و رایگان است که با استفاده از آن امکانات پرداخت به روشی متفاوت و آسان تر از همیشه در اختیار شماست. فقط کافیست گوشی شما به اینترنت وصل باشد و رمز دوم کارت عابربانک خودتان را از دستگاه های خودپرداز ATM مربوط به همان بانک و در قسمت عملیات رمز – رمز دوم (رمز اینترنتی) دریافت کنید.

 • نرم افزار جامع وصول مطالبات

  این سامانه جهت پیگیری مطالبات بانکی و بنگاههای اقتصادی از طریق روشهای مختلف اطلاع رسانی شامل تماس تلفنی، ارسال پیام کوتاه متنی، ارسال پیام کوتاه صوتی، صدور معرفی نامه، اخطاریه و اظهاریه طراحی و پیاده سازی شده است.

 • سامانه مغایرت گیری بانکی

  این سیستم برای یافتن مغایرت های مالی در تراکنش های بانک ها در سویچ های شتابی و داخلی می باشد. این عملیات به صورت اتوماتیک سند ها را چک میکند و مغایرت های سیستم را به صورت روزانه نمایش میدهد. همچنین برای رفع مغایرت میتوان از سیستم رفع مغایرت اتوماتیک استفاده کرد.

 • سامانه تسهیلات فروشگاهی

  دراین سامانه صاحبان بنگاه های اقتصادی و تجاری ، فروشگاه ها و نمایندگان فروش و عرضه کالا و خدمات می توانند ثبت نام و پس از تایید بانک اقدام به تعریف فروشگاه ها و واحدهای خود نموده و پس از تعریف مشخصات مشتریان (یا خدمات گیرند گان) برای آنها اقدام به ثبت تسهیلات (وام و ..) کرده و پس از تعیین مبلغ و تعداد اقساط شماره تسهیلات را جهت پرداخت به مشتری ارسال نمایند.

طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی، بازی و سرگرمی

 • نرم افزار واقعیت افزوده – واقعیت مجازی

  واقعیت افزوده (Augmented Reality): در معنا به روش هایی گفته می شود که به واقعیت و عین ، امکانات و ویژگی های بیشتری اضافه می کند و باعث درک و سرعت عمل بیشتری می شود. عملا پل ارتباطی بین دنیای واقعی و دنیای مجازی بوجود می آورد.

  واقعیت مجازی (Virtual Reality ): این تفاوت را با واقعیت افزوده دارد که در آن تمام محیط به صورت شبیه سازی شده در برابر کاربر قرار میگیرد. چیزی شبیه به بازی های 3 بعدی کامپیوتری یا شبیه ساز های پرواز و رانندگی.

 • اپلیکیشن تقویم واقعیت افزوده

  در این برنامه کاربر با داشتن تقویم میتواند اطلاعات تکمیلی راجع به توانمندی ها و محصولات شرکت را به صورت سه بعدی و برجسته تر از طریق دوربین گوشی خود ببیند.

 • اپلیکیشن فلش کارت چهار بعدی واقعیت افزوده

  فلش کارت 4 بعدی حیوانات به عنوان اولین مجموعه ارائه شده از این محصول، شامل 32 عدد کارت و نرم افزار Animal 4D می باشد که آموزش حروف الفبای فارسی را از طریق نمایش زنده حیوانات امکان پذیر می سازد. این محصول با استفاده از موثرترین شیوه آموزش، که استفاده همزمان از حواس 5 گانه می باشد با ایجاد اوقاتی مفرح، حروف الفبای فارسی را به بهترین شکل عملی به کودکان آموزش می دهد.