همراه بانک

تلاش متخصصین این شرکت منجر به تولید یکی از امن ترین و روان ترین همراه بانک های کشور برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس گردیده است. از ویژگی های منحصر به فرد این همراه بانک خدمات خارج از لاگین متعدد آن است که هر کاربری حتی بدون داشتن رمز حساب و یا همراه بانک دریافتی از شعب بانک، میتواند از خدمات آن بهره مند شـود.

خدماتی نظیر پرداخت شتابی اقساط، انتقال وجه شتابی به حسـاب مهر، خرید شـارژ تلفـن همـراه، پرداخت قبـوض، مدیـرت کارتهـای شتابـی، اطلاع از نـرخ ارز، جستجوی شعـب و غیـره ویژگـی متمایز دیگر این همراه بانک استفاده از تکنولوژی پوش نوتیفیکیشن می باشد که به صورت بومی سرور و کلاینت آن در شرکـت رهیاب رایانه گستـر طراحـی و تولید گردیـده است.
کاربرانی که همراه بانک را نصـب کرده باشند میتوانند بعد از رجیستر کردن گوشی خود تمام پیغام های خود را از طرف بانک به صورت اینترنتی و با سرعتی بالاتر دریافت کنند.

همچنین این قابلیت باعث می شود که هر پیغام با توجـه بـه ماهیت خود در صندوق پیام ویژه خود برود.از طرفی هزینه ارسال پیامک برای این افراد از طرف بانک حذف می شودطراحی وعملکرد فوق العاده سرور و اپلیکیشن همراه بانک، استفاده کارآمد از پوش نوتیفیکیشـن و سیستم مغایرت گیری قدرتمند سمت سرور سبب شد تا این پـروژه جزء ده استارت آپ برگزیده دومین نمایشگاه تراکنش ایران انتخاب گردد.