دربارۀ رهیاب رایانه گستر

رهیاب رایانه گستر، یک شرکت دانش بنیان صنعتی در رسته فاوا است که در اکثر زمینه های فعالیت در رتبه بندی سازمان برنامه و بودجه کشور دارای رتبه یک است.

  • این شرکت از سال 1384 به عنوان برنده اول مزایده شرکت همراه اول، فعالیت خود را به عنوان اپراتور اول خدمات پیام کوتاه در کشور با سرشماره 1000 آغاز نموده و هم اکنون، به عنوان اپراتوری پیشرو در ارائه این خدمات در سطح کشور مطرح است.
  • این شرکت به واسطه تعامل با بانکها و نهادهای اقتصادی محصولاتی را نیز در حوزه خدمات بانکی تولید نموده است. موبایل بانک، وصول مطالبات، مغایرتگیری، و سامانه اقساط فروشگاهی از جمله این محصولات هستند.
  • یکی دیگر از محورهای اصلی فعالیت این شرکت که به نوعی قابلیت محوری آن محسوب می گردد، ارائه محصولات و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه خدمات دریایی، حمل و نقل کالا، حمل و نقل چند وجهی و بندر هوشمند است. براساس این هدف، شرکت رهیاب رایانه گستر به عنوان اولین تولید کننده سامانه ها و سیستم های بومی متناسب با کسب و کار بندری، افتخار دارد که از سال 1377 در خدمت جامعه دریایی و بندری کشور عزیزمان بوده و در طی این 21 سال، مجموعه کاملی از سامانه های کاربردی را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ تولید نموده است.

چرا رهیاب؟

ما، در شرکت رهیاب رایانه گستر، با سالها تجربه در زمینه طراحی و ساخت نرم افزارهای لجستیک و همچنین به عنوان اولین اپراتور پیامکی ایران با پیش شماره 1000، بدنبال نیروهای خلاق، متفکر و با اخلاق در رشته های مختلف هستیم تا در کنار هم در محیطی دوستانه و پویا رشد کنیم.

موقعیت های شغلی رهیاب در سایت جابینجا