درگاه پرداخت الکترونیکی مشتریان

رهياب رايانه گستر اولين شرکتی است که فعاليت خود را در حوزه ارائه خدمات پیام انبوه آغاز نموده و با ارسال بیش از 3 ميليارد پيام کوتاه در ماه، سهم بازار بسیار خوبی را به خود اختصاصی داده است. مشتريان اين شرکت، بانک های مهم و عمده کشور، دستگاه های اجرایی، استارتاپ های معروف، شرکت های گاز، توزیع برق منطقه ای و آب استانی هستند که از خدمات پيام کوتاه انبوه اين شرکت به منظور ارسال اطلاعات تراکنش های بانکی، رمز پویا، تبليغات، کمپین های بازاريابی، دریافت بازخورد از کاربران، نظرسنجی و اطلاع رسانی، استفاده می کنند.

چرا رهیاب رایانه گستر؟

ارسال سریع، مطمئن و امن پیام کوتاه

اعتبار و شهرت سرشماره 1000

پشتیبانی 24/7/365

خدمات پیام کوتاه

سرویس ارسال و دریافت پیام کوتاه

با استفاده از این سرویس پايه ای شرکت رهياب رايانه گستر، می توانید پیامک های انبوه خود را با سریعترین، امن ترین و آسان ترین شیوه ممکن ارسال نمایید. اين سرویس، امکان ارسال پيامک های تبلیغاتی و خدماتی را فراهم می آورد. با استفاده از این سرویس می توانيد تبليغات خود را به گستره وسیعی از مخاطبین که کمترین امکانات فناوری را در اختیار قرار دارند و حتی در نقاطی با پوشش ضعيف اینترنت قرار گرفته اند بر روی شبکه تلفن همراه اپراتورها ارسال نمایید.

سرویس ارسال پيامک مکان محور*خدمت جدید

شرکت رهياب رايانه گستر، تنها ارائه دهنده سرویس به مشترکین همراه اول است. با استفاده از این سرویس، امکان ارسال پيامک مکان محور انبوه به مشترکينی که در یک منطقه جغرافیایی خاص مانند فرودگاه، فروشگاه، پایانه مسافربری و غیره حضور دارند، يا به آن وارد يا از آن خارج می شوند، وجود دارد. با استفاده از این سرویس، می توان پیامک مکان محور را به مشتریانی که سن يا جنس معينی دارند و از تکنولوژی شبکه يا برند گوشی خاصی استفاده می کنند، ارسال نمود. امکان ارسال براساس تعدد سفر به يک منطقه خاص نیز وجود دارد. اين سرویس، فرصتی و ویژه و طلایی برای ارسال تبليغات هدفمند و مکان محور و گرفتن نصب برنامه های کاربردی موبایل است.

سرویس پيامک هدفمند

با افزایش هزینه های ارسال پيام کوتاه، مشتریان به دنبال راهکارهایی برای افزايش دقت ارسال پیام کوتاه هستند به طوری که پیامک ارسالی بیشترین بازده را برای ارسال کننده داشته باشد و پيام را به دست مخاطبش برساند. استفاده از پيامک هدفمند رهياب رايانه گستر اين امکان را فراهم می آورد. با استفاده از این سرویس می توان پيام را به گروه مخاطب خاصی که علایق ویژه ای مانند تمایل به خرید گروه محصول خاص يا اخذ مشاوره در يک زمینه به خصوص دارند،ارسال نمود.

سرویس پيامک صوتی

پیامک انبوه صوتی، تماسی خودکار حاوی پیامی ضبط شده است. با استفاده از این سرویس می توانید از طریق پنل ارائه شده، پیام را ضبط کنید یا از مبدل گفتار به متن استفاده نمایید. هنگامی که مشترک به تماس پاسخ دهد، اين پيام برای وی پخش خواهد شد. زمان بندی تماس ها در زمان و تاريخ به خصوصی باعث استفاده بهتر از منابع می گردد و با حذف تماس های دستی، بهره وری کارکنان را افزايش می دهد. احتمال دیده شدن پيامک های صوتی بیشتر از پيامک های متنی نیز می باشد.

پوش نوتیفیکیشن

با استفاده از این سرویس رهياب رایانه گستر می توانید پیام های خود را به گوشی های تلفن همراه و بر بستر اینترنت ارسال کنید.

پیامک بین الملل

با استفاده از این سرویس، امکان ارسال پیام های خود به مخاطبین خود در خارج از کشور خواهید داشت.

مراحل خرید پیام کوتاه
یا اخذ نمایندگی

تماس و مشاوره با کارشناسان مجرب رهیاب

انتخاب پکیج خدمات پیامک کوتاه متناسب با نوع بیزینس

ارسال مدارک به ایمیل کارشناس مربوطه

تایید مدارک و اطلاعات توسط کارشناسان

صدور پیش فاکتور بر اساس نوع پکیج خدمات پیام کوتاه

پرداخت پیش فاکتور

فعالسازی وب سرویس و پنل ارسال و دریافت پیامک

  • آموزش کار با پنل CRM

    پنل CRM

    سامانه مدیریت امور مشتریان خدمات پیامک شرکت رهیاب رایانه گستر، به منظور برقراری ارتباط مستقیم مشتریان محترم با واحد پشتیبانی خدمات پیامک شرکت و دریافت برخط کلیه خدمات مرتبط می باشد این سامانه دامنه وسیعی از خدمات را در اختیار مشتریان محترم قرارداده است.

  • آموزش کار با پنل های پیامک

    پنل های پیامکی

    سامانه پنل های شرکت رهیاب رایانه گستر برای ورود، پردازش، ارسال داده های ارسالی از سمت کاربران استفاده می شود. در این سامانه کاربران قادر به ارسال ( پیامک های متنی و صوتی ) و دریافت پیامک بروی خط مجازی میباشند و میتوانند نتیجه ارسال ها و دریافت ها را بصورت گزارشات آنلاین دریافت نمایند.

مشاهده ویدیو های آموزشی

پنل CRM

شرکای تجاری