درگاه پرداخت الکترونیکی مشتریان

در سال 1400 نیز شرکت رهیاب رایانه گستر در جمع 500 شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد ایران قرار گرفت.

سه شنبه, 3 آبان 1401 ساعت 13:08

در سال 1400 نیز شرکت رهیاب رایانه گستر در جمع 500 شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد ایران قرار گرفت

شرکت رهیاب رایانه گستر، به عنوان اپراتور 1000 پیام کوتاه و بزرگترین توسعه­ دهنده سامانه­ های لجستیک دریایی و بندری در کشور، با اتکال به الطاف الهی، برنامه­­ ریزی­های تحولی، دقیق و نوآورانه با تلاش­های بی­دریغ و مضاعف نیروهای جوان، فعال و خلاق خود، همانند سال گذشته، در سال 1400 نیز در جمع شرکت­های برتر و تاثیرگذار در تولید ملی و اقتصاد ایران در فهرست IMI-100   سازمان مدیریت صنعتی کشور قرار گرفت و توانست افتخار دیگری را به مجموعه افتخارات خود بیافزاید.

امسال، بیست و چهارمین سال انجام رتبه‌بندی  شرکت­های برتر ایران، با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، معاون وزیر نفت، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و مدیر مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. در این همایش، مهم‌ترین نتایج رتبه‌بندی 500 شرکت بزرگ کشور ارائه و از شرکت‌های پیشرو (انتخاب شده بر اساس روند رشد طی چهارسال اخیر)، شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع و دیگر شرکت‌های برتر دارای رتبه‌های ویژه، تقدیر به‌عمل آمد .

مهمترین اهداف رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران تولید اطلاعات در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور و  شفاف‌سازی فضای کسب و کار است. امروزه رتبه‌بندی شرکت‌ها از نظر میزان اثرگذاری در اقتصاد ملی، گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی و استفاده از نتایج رتبه بندی برای کمک به برنامه ‎ریزی اقتصادی در کشور صورت می‎پذیرد. رتبه‎ بندی‎ های مشابه IMI-100 در سطح جهان رتبه‌بندی Fortune 500 است که ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا را رتبه‌بندی می‌کند. در فهرست تهیه شده از ۵۰۰ شرکت ایران، بر روی شناسایی آرایش بنگاه‌های بزرگ کشور در کنار یکدیگر تمرکز شده است. سازمان مدیریت صنعتی با تهیه این فهرست، تصویری سالانه و متکی به آمارها، از چگونگی تغییرات در آرایش بنگاه‌های بزرگ کشور و صنایع و فعالیت‌های اقتصادی مختلف در کنار یکدیگر ارائه می‌دهد.

شرکت دانش بنیان «رهیاب رایانه گستر» یکی از شرکت ­های عضو هلدینگ تایدواتر خاورمیانه است که 23 سال سابقه موفق فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور دارد. یکی از محورهای اصلی فعالیت این شرکت که به‌نوعی قابلیت محوری آن محسوب می­ گردد، ارائه محصولات و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه خدمات دریایی و بندری، حمل‌ونقل کالا، و بنادر هوشمند است. بر اساس این هدف، شرکت رهیاب رایانه گستر به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین تولیدکننده سامانه­ های تولید داخل متناسب با کسب‌وکار دریایی و بندری، در طی این 23 سال، مجموعه کاملی از سامانه‌های کاربردی را برای کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک در حوزه حمل و نقل دریایی تولید نموده است.

این شرکت از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به‌عنوان اپراتور اول خدمات پیام کوتاه در کشور با سر شماره ۱۰۰۰ آغاز نموده و هم­ اکنون، با ارسال بیش از 3 میلیارد پیام کوتاه در ماه و ارائه تنوعی از خدمات با کیفیت، امن و سریع در حوزه پیام­رسانی، به‌عنوان اپراتوری پیشرو در ارائه این خدمات به بانک­های بزرگ، استارتاپ­ها، و کسب و کارهای بزرگ و خرد در سطح کشور مطرح است.